100% Прво бонус

Започнете со трговија и добијте до 2,000 УСД

Започни сега

Светската најдобра трговска сметка

Сметка на FXCC XL

Започни сега

Сметка на FXCC XL

  • Комисија за тргување 0 $
  • Ширењата започнуваат од 0.0 пипеви
Започни сега
0.0 pips
Се шири од
0 $
Комисија за тргување
1:500
Максимална моќност
Нема минимум депозит
0 $
Без такси за депозит
Поддршка 24 / 5

Отворете БЕСПЛАТНА сметка Денес! Регистрирајте се за да добиете целосен пристап

LIVE ДЕМО

Трговците #1 Избор
ECN XL сметка

Гласаа од трговците и индустриските професионалци
  • Нула комисии
  • Надоместоци за нула депозити
ЕКОНОМСКИ КАЛЕНДАР Целосен календар
Последните девизни вести сите вести

Forex trading платформи

  • Трговија на MetaTrader 4 без барања.
  • Достапно за сите оперативни системи - Windows, Mac OS, iOs или Android.
  • Индикатори за техничка анализа, аналитички објекти и алатки за графикони.
  • Целосно компатибилен со EA (експертски советници) и хеџинг е дозволено.
MetaTrader4 мобилни

MetaTrader 4 мобилната платформа ги надминува стандардите на другите мобилни апликации

превземи

За дополнителни информации во врска со давателите на услуги за плаќање, посетете го депозитни методи страница.

Брендот FXCC е меѓународен бренд кој е регистриран и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви го понуди најдоброто можно трговско искуство.

ОДГОВОРНОСТ: Сите услуги и производи достапни преку страницата www.fxcc.com се обезбедени од Central Clearing Ltd Компанија регистрирана на островот Мвали со број на компанија HA00424753.

ПРАВНИ:
Central Clearing Ltd (KM) е овластен и регулиран од страна на Мвали меѓународните служби (MISA) според лиценцата за меѓународна брокерска и клириншка куќа бр. BFX2024085. Регистрираната адреса на компанијата е патот Боново – Фомбони, остров Мохели – Унија на Коморите.
Central Clearing Ltd (KN) е регистрирана во Невис под компанијата бр. C 55272. Регистрирана адреса: Suite 7, Henville Building, Main Street, Charlestown, Nevis.
Central Clearing Ltd (VC) е регистриран во согласност со законите на Свети Винсент и Гренадини под регистарски број 2726 LLC 2022 година.
FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) компанија уредно регистрирана во Кипар со регистарски број HE258741 и регулирана од CySEC под лиценца број 121/10.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ ЗА РИЗИК: Тргувањето со девизен курс и договори за разлика (CFD), кои се производи со потпора, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен почетен капитал. Затоа, Forex и CFDs можеби не се погодни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да си дозволите да ги изгубите. Затоа, погрижете се целосно да го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

ОГРАНИЧЕНИ РЕГИОНИ: Central Clearing Ltd не обезбедува услуги за жителите на земјите од ЕЕА, САД и некои други земји. Нашите услуги не се наменети за дистрибуција или употреба од страна на кое било лице во која било земја или јурисдикција каде таквата дистрибуција или употреба би била во спротивност со локалниот закон или регулатива.

Авторски права © 2024 FXCC. Сите права се задржани.