Ексклузивни девизни понуди

FXCC се стреми да обезбеди нови и постоечки клиенти различни промотивни понуди. Во овој дел ќе најдете тековни информации за нашите девизни промоции. Сè е создадено со клиентот на ум, помагајќи да се зголеми нивното тргување искуство. Без разлика дали сте почетник или искусен трговец, долгогодишен клиент или штотуку почнувате со FXCC, ние ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.

БЕСПЛАТНИ VPS

За трговците кои сакаат да го подигнат своето тргување на ново ниво на професионализам, можеби откако ќе почнат да ги совладаат MetaTrader платформите, со виртуелен приватен сервер можеби следната фаза.

Дознај повеќе

200% бонус + Cashback на секоја трговија

Заземете ја оваа фантастична можност да заработите ексклузивни бонуси!
Едноставно отворете ја вашата сметка, направете депозит и добијте
неверојатен 200% депозит бонус до $ 10,000 плус
Cashback за секоја лота се тргува! (ИСКЛУЧЕНО)

Дознај повеќе

Истражете ги вашите трговски вештини

Искористете ја предноста на понудата за 50 Free - Start-up Bonus и зголемете го вашето искуство за тргување во светска класа за тргување со FXCC. Почувствувајте ја возбудата на жив Forex trading без почетниот депозит потребен. (ИСКЛУЧЕНО)

Дознај повеќе

100% ПОЧЕТЕН БОНУС + Cashback Награди

Отпочнете тргување со FXCC на ваша страна и двојно го зголемите вашиот прв депозит со бонус за стартување на 100%%! За секоја продадена лота ќе добиете дополнителни награди за попуст! (ИСКЛУЧЕНО)

Дознај повеќе

50% ФИНАНСИРАЊЕ БОНУС + Cashback Награди

Извлечете максимум од вашето тргување со 50% FXCC бонус за финансирање на врвот на секој депозит што го правите! На врвот на бонусот, колку повеќе ќе тргувате, толку повеќе ќе можете да добиете! (ИСКЛУЧЕНО)

Дознај повеќе

FXCC брендот е меѓународен бренд кој е овластен и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви понуди најдобро можно тргување искуство.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) е регулирано од страна на Кипарската Комисија за хартии од вредност (CySEC) со број на лиценца CIF 121 / 10.

Централна клириншка ДОО (www.fxcc.com & www.fxcc.net) е регистрирана според Меѓународниот акт на компанијата [CAP 222] на Република Вануату со регистарски број 14576.

РИЗИК ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Тргувањето со девизен курс и договори за разлики (CFDs), кои се производи со лост, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен капитал. Затоа, Forex и CFDs не може да бидат соодветни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да ги изгубите. Затоа ве молам осигурајте се дека целосно ќе го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

FXCC не обезбедува услуги за жителите на САД и / или граѓаните.

Авторски права © 2021 FXCC. Сите права се задржани.