Трговската платформа MT4 Mobile е ваша порта за финансиските пазари, дури и кога сте во движење, нудејќи ви краток преглед на сите можности за тргување што ги уживате на наградуваната MetaTrader 4 десктоп платформа.

Широк спектар на алатки за картирање е сега при рака за поддршка на вашата активност на тргување - 30 на вашите омилени технички показатели, разни временски рамки и ажурирани пазарни цени во реално време. Сега тоа е толку лесно да се напојува вашиот план за тргување преку вашиот iPhone / iPad / iPod Touch или Android.

Добијте пристап до вашата FXCC трговска сметка во едноставни чекори на 3 - преземете, инсталирајте и најавете се на мобилната платформа за тргување користејќи ги вашите индекси на сметката на FXCC.

На мобилниот телефон MT4 можете:

  • Поврзете се со вашата трговска сметка од било каде;
  • Управување со вашите влезни и излезни точки на пазарот преку поставување, менување или затворање на занаети;
  • Примени ги техничките показатели на 30;
  • Инвестирајте со користење на state-of-the-art платформа.

FXCC брендот е меѓународен бренд кој е овластен и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви понуди најдобро можно тргување искуство.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) е регулирано од страна на Кипарската Комисија за хартии од вредност (CySEC) со број на лиценца CIF 121 / 10.

Централна клириншка ДОО (www.fxcc.com & www.fxcc.net) е регистрирана според Меѓународниот акт на компанијата [CAP 222] на Република Вануату со регистарски број 14576.

РИЗИК ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Тргувањето со девизен курс и договори за разлики (CFDs), кои се производи со лост, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен капитал. Затоа, Forex и CFDs не може да бидат соодветни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да ги изгубите. Затоа ве молам осигурајте се дека целосно ќе го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

FXCC не обезбедува услуги за жителите на САД и / или граѓаните.

Авторски права © 2021 FXCC. Сите права се задржани.