Отворено Демо Сметка и трговија
Forex, метали, индекси, енергии

Бескрајни Трговски способности

Вие сте Еден чекор подалеку од
Сметка во живо со FXCC

  • Вистински ECN / STP
  • Безбедност на фондови
  • Forex, метали, индекси, енергии
  • Разновидност на платформи
  • Поддршка 24 / 5
  • Нема десктоп
  • Регулиран и лиценциран
  • Лесно финансирање или повлекување

Прифатени Начин на плаќање

Отворена трговска сметка

ИЛИ СИГУР СО

Aboutе отворите сметка со Central Clearing Ltd
регистриран во Вануату.

FXCC брендот е меѓународен бренд кој е овластен и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви понуди најдобро можно тргување искуство.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) е регулирано од страна на Кипарската Комисија за хартии од вредност (CySEC) со број на лиценца CIF 121 / 10.

Централна клириншка ДОО (www.fxcc.com & www.fxcc.net) е регистрирана според Меѓународниот акт на компанијата [CAP 222] на Република Вануату со регистарски број 14576.

РИЗИК ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Тргувањето со девизен курс и договори за разлики (CFDs), кои се производи со лост, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен капитал. Затоа, Forex и CFDs не може да бидат соодветни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да ги изгубите. Затоа ве молам осигурајте се дека целосно ќе го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

FXCC не обезбедува услуги за жителите на САД и / или граѓаните.

Авторски права © 2021 FXCC. Сите права се задржани.