Трговците #1 Избор
ECN XL сметка

  • НЕ СЕ Означи

  • ZERO swap

  • ЗЕО Депозитни такси

  • ZERO комисии *

Направете вистинскиот избор за вашиот девизен курс
инвестирање и трговија со минимална цена
максимална потенцијали.

* Услови и правила се применуваат

Оди од нула до херој

Секое прашање?

Вашите дополнителни поволности за тргување

До 1: 300
Предност
Од 0.1 pips
се шири
Слободен VPS *
& СМС услуга
Слободен пристап до
Напредни алатки за тргување
Слободен дневен технички
Анализа
Минимална
депозит $ 100

Зошто се согласувате за стандард кога можете да имате
совршеност без дополнителни трошоци?

Гласаа "Најдобра девизен курс за тргување"

од страна на трговците и индустријата професионално на UK FOREX награди 2017

Добитката на наградата, независно избрана од самите трговци, е доказ за тековните напори на FXCC да развие и да инвестира во своите малопродажни понуди во корист на своите клиенти.

Со ECN XL профилот на трговците уживаат мешавина од VIP ниво на услуга и ниска цена тргување. Поради оваа причина, FXCC ECN XL профилот стана Тргување #1 избор.

Вистинско STP / ECN Извршување

Обезбедување дека сите нарачки се извршуваат во навистина конкурентен и транспарентен метод

Вашите можности за тргување и потенцијален успех автоматски се зајакнуваат со користење на нашите права преку исполнување на налогот за обработка, во ECN (електронска комуникациска мрежа) средина.

FXCC клиентите можат веднаш да тргуваат со forex, искористувајќи ги предностите на проследување во живо, најдобри извршни цени на пазарот, со итни потврди. Не постои деловна биро за да се интервенира, не постојат ре-цитати.

Од нула до херој ..

Минимизирајте го вашиот трговски трошок на нула и максимизирајте ги трговските потенцијали

ECN XL, исто така познат како Zero сметка е еден од најекономичните девизни тргување сметки.

Уживајте во придобивките и почнете да тргувате со ширење, почнувајќи од ниско ниво како 0.0 pips, нула провизии, нулта свопови, нула маржа и нула депозитни такси.

ОТВОРЕН ECN XL ACCOUNT

Изберете ја вистинската платформа за вас

Уживајте во широк спектар на платформи за тргување достапни за оперативни системи и уреди - Windows, iOS и Android. Подигнете го своето тргување со суштински аналитички и алатки за графикони.

Пробајте ги нашите девизни платформи сега

Не ја пропуштајте можноста.
БЕШЕ БЕСПЛАТНО

Секое прашање?

Подготвен да ви помогне во секој чекор од вашето искуство за тргување, 24h повеќејазичен клиент
поддршка со менаџерите на посветени профили.

FXCC брендот е меѓународен бренд кој е овластен и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви понуди најдобро можно тргување искуство.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) е регулирано од страна на Кипарската Комисија за хартии од вредност (CySEC) со број на лиценца CIF 121 / 10.

Централна клириншка ДОО (www.fxcc.com & www.fxcc.net) е регистрирана според Меѓународниот акт на компанијата [CAP 222] на Република Вануату со регистарски број 14576.

РИЗИК ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Тргувањето со девизен курс и договори за разлики (CFDs), кои се производи со лост, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен капитал. Затоа, Forex и CFDs не може да бидат соодветни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да ги изгубите. Затоа ве молам осигурајте се дека целосно ќе го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

FXCC не обезбедува услуги за жителите на САД и / или граѓаните.

Авторски права © 2021 FXCC. Сите права се задржани.