100% БОНУС ЗА ПРВ ДЕПОЗИТ
Започнете со тргување и примајте
до $ 2,000

Заврши оваа фантастична можност да заработите ексклузивни БОНУСИ
и тргува со најдобрата трговска сметка во светот (XL ACCOUNT)
  • Меѓубанкарски шири

  • Без провизија

Едноставно отворете ја вашата сметка, направете депозит и примајте неверојатно 100% бонус до $ 2,000

Ако имате сметка во живо, спојте ја вашата сметка денес за да побарате бонус!

Услови

Направете правилен избор СЕГА

Секое прашање?

10 Причини плус да одбереш FXCC како твојот трговски брокер

Професионална
ECN STP извршување
Институционални услуги
за малопродажниот клиент
ECN се шири
од 0.0
Хеџинг и ЕА
Дозволено
Слободен VPS и SMS
Сервис
Регулиран и лиценциран
Скалпери Добредојдовте
Безбедност на фондови
Нула ознака
Нулта комисија

Брокерот на ваша страна

FXCC се стреми да обезбеди нови и постоечки вистински клиенти различни промотивни понуди. Сè е создадено со клиентот во умот, помагајќи да се подобри нивното искуство за тргување.

нашата оригинална мисија остана цврста карпа; да обезбедиме неспоредливи нивоа на услуги на клиентите, поткрепени со: едноставен, јасен, транспарентен и етички бизнис предлог, овозможувајќи им на нашите клиенти да имаат најдобра можна база од која потенцијално можат да станат успешни трговци. Доживејте ја разликата во FXCC, отворете сметка сега

Отворете ја мојата xl ECN сметка

Глобален опсег на опции за финансирање со Без депозитни такси

Во комбинација со стандардните, традиционални методи на финансирање; преку банкарски трансфер, дебитни и кредитни картички, FXCC исто така нуди и беспрекорен пакет на опции од глобални безбедносни услуги, како што се: Кина Union Pay, Netbanx Asia, Skrill, Neteller и Boleto, за името, но само неколку. Сите методи за пренос имаат вградени највисоки нивоа на безбедносен протокол, обезбедувајќи вашата безбедност и доверливо да се заштити.

ДЕПОЗИТ СЕГА

Не ја пропуштајте можноста.
БЕШЕ БЕСПЛАТНО

Секое прашање?

Подготвен да ви помогне во секој чекор од вашето искуство за тргување, 24h повеќејазичен клиент
поддршка со менаџерите на посветени профили.

FXCC брендот е меѓународен бренд кој е овластен и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви понуди најдобро можно тргување искуство.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) е регулирано од страна на Кипарската Комисија за хартии од вредност (CySEC) со број на лиценца CIF 121 / 10.

Централна клириншка ДОО (www.fxcc.com & www.fxcc.net) е регистрирана според Меѓународниот акт на компанијата [CAP 222] на Република Вануату со регистарски број 14576.

РИЗИК ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Тргувањето со девизен курс и договори за разлики (CFDs), кои се производи со лост, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен капитал. Затоа, Forex и CFDs не може да бидат соодветни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да ги изгубите. Затоа ве молам осигурајте се дека целосно ќе го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

FXCC не обезбедува услуги за жителите на САД и / или граѓаните.

Авторски права © 2021 FXCC. Сите права се задржани.