Направете правилен избор СЕГА

Секое прашање?

Добијте бесплатен луксузен мобилен телефон И заработи камата се враќа До 24%

Искористете ја предноста на нашата 10-годишнина Промоција, Создадете ан XL + сметка и заработи дополнителен приход додека остануваш безбеден дома!

Може да заработите до 24% се враќа камата на вашиот капитал во прилог на сите профити правиш од твоето трговски активности.

И да ве одржуваме секогаш поврзани, ние даваме БЕСПЛАТНО луксузен мобилен телефон за нашите клиенти веднаш по активирањето на нивната сметка XL +. Без разлика дали сакате Јаболко or Samsung, можете да изберете по можност уред по ваш избор!

Не чекајте уште една минута! Започнете да заработувате дополнителни враќања денес!

ОТВОРИТЕ МОЈОТ XL + СМЕТКОГАШ сега

Постоечки клиент? Пријавете се овде

XL + сметката е достапна за депозити во американски долар направени од жичана банка. Прочитајте го целосни услови и услови

12 Причини плус да одбереш FXCC како твојот трговски брокер

Професионална
ECN STP извршување
Институционални услуги
за малопродажниот клиент
ECN се шири
од 0.1 Pips
Хеџинг и ЕА
Дозволено
Слободен напреден
Алатки за тргување
Слободен VPS и SMS
Сервис
Регулиран и лиценциран
Скалпери Добредојдовте
Безбедност на фондови
Нула ознака
Нула размена
Нулта комисија
на XL сметка

Брокерот на ваша страна

FXCC се стреми да обезбеди нови и постоечки вистински клиенти различни промотивни понуди. Сè е создадено со клиентот во умот, помагајќи да се подобри нивното искуство за тргување.

нашата оригинална мисија остана цврста карпа; да обезбедиме неспоредливи нивоа на услуги на клиентите, поткрепени со: едноставен, јасен, транспарентен и етички бизнис предлог, овозможувајќи им на нашите клиенти да имаат најдобра можна база од која потенцијално можат да станат успешни трговци. Доживејте ја разликата во FXCC, отворете сметка сега

Отворете ја мојата сметка xl +

Глобален опсег на опции за финансирање со Без депозитни такси

Во комбинација со стандардните, традиционални методи на финансирање; преку банкарски трансфер, дебитни и кредитни картички, FXCC исто така нуди и беспрекорен пакет на опции од глобални безбедносни услуги, како што се: Кина Union Pay, Netbanx Asia, Skrill, Neteller и Boleto, за името, но само неколку. Сите методи за пренос имаат вградени највисоки нивоа на безбедносен протокол, обезбедувајќи вашата безбедност и доверливо да се заштити.

ДЕПОЗИТ СЕГА

Не ја пропуштајте можноста.
БЕШЕ БЕСПЛАТНО

Секое прашање?

Подготвен да ви помогне во секој чекор од вашето искуство за тргување, 24h повеќејазичен клиент
поддршка со менаџерите на посветени профили.

FXCC брендот е меѓународен бренд кој е овластен и регулиран во различни јурисдикции и е посветен да ви понуди најдобро можно тргување искуство.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) е регулирано од страна на Кипарската Комисија за хартии од вредност (CySEC) со број на лиценца CIF 121 / 10.

Централна клириншка ДОО (www.fxcc.com & www.fxcc.net) е регистрирана според Меѓународниот акт на компанијата [CAP 222] на Република Вануату со регистарски број 14576.

РИЗИК ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Тргувањето со девизен курс и договори за разлики (CFDs), кои се производи со лост, е многу шпекулативно и вклучува значителен ризик од загуба. Можно е да се изгуби целиот вложен капитал. Затоа, Forex и CFDs не може да бидат соодветни за сите инвеститори. Инвестирајте само со пари што можете да ги изгубите. Затоа ве молам осигурајте се дека целосно ќе го разберете вклучени се ризици. Побарајте независен совет доколку е потребно.

FXCC не обезбедува услуги за жителите на САД и / или граѓаните.

Авторски права © 2021 FXCC. Сите права се задржани.