Bonus i Parë i Depozitave 100%

Filloni tregtimin dhe merrni deri në $ 2,000

Get filluar tani

Llogaria më e mirë tregtare

Llogaria FXCC XL

Get filluar tani

Llogaria FXCC XL

  • Komision komercial $ 0
  • Përhapjet fillojnë nga 0.0 pips
Get filluar tani
0.0 pips
Përhapet nga
0 $
Komisioni i tregtimit
1:500
Leva maksimale
Asnjë depozitë minimale
0 $
Pa tarifa depozite
Mbështetje 24 / 5

Hapni një Llogaria FALAS Sot! Regjistrohu për të fituar akses të plotë

LIVE DEMO

Tregtarët #1 Choice
ECN XL Llogaria

Votuar nga tregtarët dhe profesionistët e industrisë
  • Zero Komisionet
  • Taksat zero të depozitave
KALENDARI EKONOMIK Kalendari i plotë
LAJME TË FUNDIT FOREX Të gjitha lajmet

Forex Trading Platformat

  • Tregtoni në MetaTrader 4 pa asnjë kërkesë.
  • E disponueshme për të gjitha sistemet operative - Windows, Mac OS, iOs ose Android.
  • Treguesit e analizës teknike, objektet analitike dhe mjetet e skicimit.
  • Plotësisht në përputhje me EAs (Expert Advisors) dhe mbrojtja lejuar.
MetaTrader4 Mobile

Platforma mobile MetaTrader 4 tejkalon standardet e aplikacioneve të tjera celulare

Shkarko

Për informacione të mëtejshme në lidhje me Ofruesit e Shërbimeve të Pagesave, ju lutemi vizitoni metodat e depozitimit faqe.

Marka FXCC është një markë ndërkombëtare që është e regjistruar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e përkushtuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

Kjo faqe interneti (www.fxcc.com) është në pronësi dhe operuar nga Central Clearing Ltd, një kompani ndërkombëtare e regjistruar sipas Aktit të Kompanisë Ndërkombëtare [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576. Adresa e regjistruar e kompanisë: Niveli 1 Icount House , Autostrada Kumul, PortVila, Vanuatu.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com) një kompani e regjistruar siç duhet në Nevis nën kompaninë Nr C 55272. Adresa e regjistruar: Suite 7, Henville Building, Main Street, Charlestown, Nevis.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) një kompani e regjistruar siç duhet në Qipro me numër regjistrimi HE258741 dhe e rregulluar nga CySEC me numrin e licencës 121/10.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

Informacioni në këtë faqe nuk u drejtohet banorëve të vendeve të ZEE-së ose Shteteve të Bashkuara dhe nuk është i destinuar për shpërndarje ose përdorim nga ndonjë person në çdo vend ose juridiksion ku një shpërndarje ose përdorim i tillë do të ishte në kundërshtim me ligjin ose rregulloren lokale. .

Copyright © 2024 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.