Llojet e llogarisë së Forex Trading

Në FXCC ne ofrojmë gamë të llogarive ECN që i përshtaten të gjithë tregtarëve. Cilado qoftë niveli juaj i tregtimit
përvoja ose kërkesa, ne besojmë se kemi llogarinë e duhur për ju.

ECN standard llogari
Depozita minimale 10,000 - 100,000 Monedhat bazë të disponueshme EUR, USD, GBP Instrumentet 30 Përhapet nga 0.1 Leva deri në 1: 200 Pjesë minimale 0.01 Aftësi mbrojtëse ekspert Këshilltarët Njoftime falas SMS Pa pagesë VPS Kalendari i Lire Ekonomik Analizë teknike falas Mjete të lira tregtare Menaxheri i llogarisë personale
KOHA E HAPUR ECN TANI
ECN XL llogari
Depozita minimale 100 - 10,000 Monedhat bazë të disponueshme EUR, USD, GBP Instrumentet 30 Përhapet nga 0.1 Leva deri në 1: 300 Pjesë minimale 0.01 Aftësi mbrojtëse ekspert Këshilltarët Njoftime falas SMS Pa pagesë VPS Kalendari i Lire Ekonomik Analizë teknike falas Mjete të lira tregtare Menaxheri i llogarisë personale
Përfitime shtesë
  • ZERO SWAPS
  • ZERO COMMISSIONS *
  • ZERO MARKUP
  • ZONAT E DEPOZITËS ZERO
KOHA E HAPUR ECN TANI
ECN Avancuar llogari
Depozita minimale 100,000 + Monedhat bazë të disponueshme EUR, USD, GBP Instrumentet 200 + Përhapet nga 0.1 Leva deri në 1: 100 Pjesë minimale 0.01 Aftësi mbrojtëse ekspert Këshilltarët Njoftime falas SMS Pa pagesë VPS Kalendari i Lire Ekonomik Analizë teknike falas Mjete të lira tregtare Menaxheri i llogarisë personale
KOHA E HAPUR ECN TANI

Filloni me një Llogari Tregtare Demo pa Rrezik

Nëse tregtari juaj i ri ose një përvojë, një llogari demo pa rrezik është një mënyrë e shkëlqyer për të përjetuar përfitimet
ECN tregtare me FXCC.
Praktikoni aftësitë tuaja tregtare të Forex ose testoni strategjitë e reja me zero investime.

  • Çmimet në kohë reale dhe paqëndrueshmëria e tregut të tregut
  • Qasja në platformën tregtare të plotë të Metatrader4
  • Shiko listat, lajmet dhe analizat
  • Praktika tregtare me fonde virtuale $ 10.000

ECN XL llogaria jonë ka të gjitha tiparet dhe përfitimet që do të prisni dhe kërkoni nga një ndërmjetës i ECN / STP i cili gjithmonë ka qenë i drejtë në hapat e parë të zhvillimit të industrisë. Një ndërmjetës i cili ka ndihmuar në formësimin e së ardhmes së industrisë. Në fakt në FXCC ne besojmë se kjo llogari ECN nuk është aspak themelore. Është një nga llogaritë tregtare më të avancuara, të mbushura me karakteristika dhe përfitime, aktualisht në dispozicion në industrinë e Forex.

Në FXCC ne shpesh përdorim një moto që ne kemi adoptuar gjatë viteve; "nga lisat e vogla do të rriten lisat e mëdhenj". Çdo tregtar ECN fillon diku dhe për këtë arsye çdo klient FXCC trajtohet si individ, një VIP, i cili do të gëzojë një nivel personal dhe të pakrahasueshëm të shërbimit. Klientët mund të hapin një llogari ECN XL me vetëm $ 500 dhe të gëzojnë të njëjtin nivel mbështetje dhe shërbim të përkushtuar sikur të jenë klient VIP. Ju do të gëzoni leverage deri në 1: 200 dhe ju do të jeni në gjendje të përfitoni nga modeli ECN / STP i Forex Trading kemi ndihmuar në pionier.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.