Trading Cryptocurrencies

Bleni dhe shisni kriptocururat më të njohura në çast në platformën MT4
Ekzekutimi më i mirë në klasë dhe përhapjet më konkurruese.

instrument Përshkrim Monedhë Përhap Përqindja e margjinës Luhatje minimale të çmimeve Nivelet e ndalimit / kufizimit pt Madhësia minimale e tregtisë Sesioni i Tregtisë (Koha e Serverit) Llogaritë e mbështetura
BTCUSD Bitcoin kundrejt dollarit amerikan USD Lundrues 20% 0.01 1 0.01 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
BTCEUR Bitcoin vs Euro EUR Lundrues 20% 0.01 1 0.01 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
BTCCNH Bitcoin vs Kineze juan CNH Lundrues 20% 0.01 1 0.01 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
BTCGBP Bitcoin vs Pound Britanik GBP Lundrues 20% 0.001 1 0.01 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
ETHUSD Ethereum kundrejt dollarit amerikan USD Lundrues 20% 0.01 1 0.10 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
ETHEUR Ethereum vs Euro EUR Lundrues 20% 0.01 1 0.10 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
ETHCNH Ethereum vs Chinese Yuan CNH Lundrues 20% 0.01 1 0.10 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
LTCEUR Litecoin vs Euro EUR Lundrues 20% 0.001 1 1 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
LTCUSD Litecoin vs Kineze juan USD Lundrues 20% 0.01 1 1 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
LTCCNH Litecoin kundrejt dollarit amerikan CNH Lundrues 20% 0.01 1 1 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
DSHUSD Dash kundrejt dollarit amerikan USD Lundrues 20% 0.0001 1 1 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar
XRPUSD Ripple vs Shtetet e Bashkuara Dollar USD Lundrues 20% 0.0001 1 0.10 shumë E hënë 00: 05 - E premte 23: 55 Vetëm llogari e avancuar

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.