Live Forex News

FXCC përpiqet të mbajë vazhdimisht informimin e tregtarëve tanë të FX duke botuar: lajmet, mendimet, faktet, shifrat, alarmet etj. në seksionin tonë të lajmeve FX. Ne gjithashtu do t'ju informojmë, përmes kanaleve tona të medias sociale, me lidhje me të gjitha botimet tona.

Të gjithë tregtarët me përvojë do të dëshmojnë se si ngjarjet makro ekonomike dhe ndikimet e ndikimit të lartë kanë vlera të monedhës. Nëse ju jeni një scalper; ndoshta duke përdorur metoda të automatizuara të tregtimit dhe këshilltarë të ekspertëve për të tregtuar tregjet FX, të cilët duhet të reagojnë në mënyrë të shpejtë të rrufeve. Ose je një tregtar ritëm; i cili merr një qasje më të konsideruar para mbylljes ose përmbysjes së drejtimit të tregtisë, duke mbajtur në krye të ngjarjeve të lajmeve është një faktor kritik i suksesit kur tregtare FX.Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2021 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.