Oferta ekskluzive Forex

FXCC përpiqet të ofrojë klientë të rinj dhe ekzistues oferta të ndryshme promocionale. Në këtë seksion do të gjeni informacione aktuale mbi promovimet tona për Forex. Çdo gjë krijohet me klientin në mendje, duke ndihmuar në rritjen e përvojës së tyre tregtare. Nëse ju jeni një fillestar ose një tregtar i kalitur, një klient i vjetër ose vetëm duke filluar me FXCC, ne do të bëjmë çmos për të përmbushur nevojat tuaja.

FALAS VPS

Për tregtarët që duan të ngrenë tregtinë e tyre në një nivel të ri të profesionalizmit, ndoshta sapo të kenë filluar të zotëronin platformat MetaTrader, të kenë një server privat virtual ndoshta në fazën e ardhshme.

Mësoni më tepër

200% Bonus Depozitave + Cashback në çdo tregti

Shfrytëzo këtë mundësi fantastike për të fituar shpërblime ekskluzive!
Thjesht hapni llogarinë tuaj, bëni një depozitë dhe merrni
bonus i pabesueshëm 200% deri në $ 10,000 plus
cashback për çdo shumë të tregtuar! (Skaduar)

Mësoni më tepër

Eksploroni aftësitë tuaja tregtare

Merrni avantazhin e ofertës $ 50 Free-Start-up Bonus dhe rrisni përvojën tuaj tregtare në një mjedis tregtar të klasit botëror nga FXCC. Ndjeni eksitim të tregtimit të drejtpërdrejtë të Forex-it pa kërkuar depozita fillestare. (Skaduar)

Mësoni më tepër

100% START-UP BONUS + Shpërblime Cashback

Kick-start tregtare me FXCC në anën tuaj dhe double-up depozitimin tuaj të parë me 100% Start-up Bonus! Për çdo shumë të tregtuar, ju do të merrni shpërblime shtesë zbritje! (Skaduar)

Mësoni më tepër

50% FINANCIMI BONUS + Shpërblime Cashback

Bëni maksimumin e tregtimit tuaj me Bonusin e Financimit 50 të FXCC-së në krye të çdo depozite që bëni! Në krye të bonusit, sa më shumë që tregton, aq më shumë cashback ju mund të merrni! (Skaduar)

Mësoni më tepër

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.