Çfarë është Analiza e Tregut

Gjeni një kuptim të analizës themelore dhe teknike në rregull
për të qëndruar përpara me kushtet në zhvillim të tregut.

Kalendari ekonomike

Gjeni lajmin e rëndësishëm ekonomik të ardhshëm
dhe ngjarjet për t'ju ndihmuar të planifikoni tregtinë tuaj.

Forex News

Me Forex News jetojnë, tregtarët tanë janë të azhurnuar me lajmet, faktet, alarmet e thyer.

FXCC ofron informacion të gjerë për klientët tanë të cilët janë të interesuar të jenë të azhurnuar
informacionin e ardhshëm të tregut. Merrni akses të plotë dhe fitoni shumicën e tregtimit tuaj tani!
Hapni një Llogari të Lire ECN Sot! Filloni tregtimin me një ndërmjetës në anën tuaj!

LIVE DEMO
VALUTA

Tregtia Forex është e rrezikshme.
Ju mund të humbni të gjithë kapitalin tuaj të investuar.

Analiza teknike ditore

Përdorni analizën tonë të përditshme teknike për të ndihmuar
ju me strategjinë tuaj tregtare.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.