Libër i lirë Forex Tregtarët Mindset

Çfarë është vendimtare kur tregtare Forex është që të keni emocionet tuaja nën kontroll. Ky eBook përpiqet të shpjegojë hapat se si të arrihet gjendja e mendjes ku mund të eliminohen vendimet emocionale të cilat mund të çojnë në humbje të tregtimit dhe përshkruan pikat që duhen ndjekur për të zhvilluar një plan të suksesshëm tregtare.

"Investoni në Njohuri & Përmirëso tuajin Tregti"

Merrni eBook tuaj të lirë! Plotësoni informacionin e mëposhtëm në më pak se minuta 2!

Ndonjë pyetje?

Arsyet 12 plus për të zgjedhur FXCC si broker tuaj tregtare

Profesional
Ekzekutimi i ECN STP
Shërbimet institucionale
për klientin me pakicë
Përhapet ECN
nga 0.1 Pips
Mbrojtja dhe EAs
I lejuar
Pa pagesë të avancuara
Mjete Trading
Pa pagesë VPS dhe SMS
shërbim
BE-ja e rregulluar
Scalpers Mirë se vjen
Sigurimi i fondeve
Zero Markup
Zero Swap
Komisioni Zero
në llogarinë XL

Një broker në anën tënde

FXCC përpiqet të ofrojë klientë të rinj dhe klientë të rinj ekzistues oferta të ndryshme promovuese. Gjithçka është krijuar me klientin në mendje, duke ndihmuar për të rritur përvojën e tyre tregtare.

tonë misioni origjinal ka mbetur solid; për të ofruar nivele të pashembullt të shërbimit të klientit, mbështetur nga një propozim i thjeshtë, i drejtpërdrejtë, transparent dhe etik i biznesit, duke u mundësuar klientëve tanë që të kenë bazën më të mirë të mundshme, nga e cila mund të bëhen tregtarë të suksesshëm. Përjetoni dallimin FXCC, hapni një llogari tani.

Hap llogari ECN XL

Tregtia Forex është e rrezikshme.
Ju mund të humbni të gjithë kapitalin tuaj të investuar.

Global Range e opsioneve të financimit me Asnjë pagesë e depozitave

Kombinuar me metodat standarde, tradicionale të financimit; nëpërmjet kartave bankare, debiti dhe krediti, FXCC gjithashtu ofron një paketë të pakrahasueshme opsionesh nga shërbimet globale të sigurta, si: Neosurf, Skrill, Neteller dhe Sofort, për të përmendur vetëm disa. Të gjitha metodat e transferimit kanë nivele më të larta të protokollit të sigurisë të ngulitur, duke siguruar sigurinë tuaj dhe në mënyrë konfidenciale është e mbrojtur.

Mos e humbisni Opportunity.
ËSHTË TOTAL FALAS

llogarinë e hapur

Tregtia Forex & CFD është e rrezikshme.

Ndonjë pyetje?

Gati për t'ju ndihmuar në çdo hap të eksperiencës tuaj tregtare, klientit 24h shumëgjuhësh
mbështetje me Menaxherët e Dedikuar të Llogarive.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Qendrore Clearing Ltd (www.fxcc.com) është e rregulluar nga Komisioni i Shërbimeve Financiare Vanuatu (VFSC) me numrin e licencës 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.