Trading Metal të çmuar

Blej dhe shesni metalet e çmuara më të njohura (Ari, Argjendi dhe Palladium)
Ekzekutimi më i mirë në klasë dhe çmimet ultra-konkurruese.

instrument Përshkrim Monedhë Përhap Madhësia e kontratës Përqindja e margjinës Luhatje minimale të çmimeve Nivelet e ndalimit / kufizimit pt Hapat e Tregtisë (shumë) Sesioni i Tregtisë (Koha e Serverit) Llogaritë e mbështetura
XAGEUR Silver Spot Euro EUR Lundrues 5000 1% 0.001 1 0.01 shumë Mon. - Thu. 01: 05 -23: 55, Fri. 01: 05 -23: 45 Vetëm llogari e avancuar
XAGUSD Silver Spot Shtetet e Bashkuara Dollar USD Lundrues 5000 1% 0.001 1 0.01 shumë Mon. - Thu. 01: 05 -23: 55, Fri. 01: 05 -23: 45 XL, Standard dhe i avancuar
XAUEUR Gold Spot Euro EUR Lundrues 100 1% 0.01 1 0.01 shumë Mon. - Thu. 01: 05 -23: 55, Fri. 01: 05 -23: 45 Vetëm llogari e avancuar
XAUUSD Gold Spot Shtetet e Bashkuara Dollar USD Lundrues 100 1% 0.01 1 0.01 shumë Mon. - Thu. 01: 05 -23: 55, Fri. 01: 05 -23: 45 XL, Standard dhe i avancuar
XPDUSD Palladium Spot Shtetet e Bashkuara Dollar USD Lundrues 1 5% 0.01 1 1 shumë Mon. - Thu. 01: 05 -23: 55, Fri. 01: 05 -23: 45 Vetëm llogari e avancuar
XPTUSD Platinum Spot Shtetet e Bashkuara Dollar USD Lundrues 1 5% 0.01 1 1 shumë Mon. - Thu. 01: 05 -23: 55, Fri. 01: 05 -23: 45 Vetëm llogari e avancuar

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.