Platforma tregtare MT4 Mobile është portë juaj në tregjet financiare, madje edhe kur jeni në lëvizje, duke ju ofruar një pasqyrë të të gjitha karakteristikave tregtare që ju pëlqen duke përdorur në platformën desktop të vlerësuar me çmime MetaTrader 4.

Një koleksion i gjerë i mjeteve vizatimi tani është në dorë për të mbështetur aktivitetin tuaj tregtar - 30 të treguesve tuaj të preferuar teknike, kornizave të ndryshme kohore dhe çmimeve të përditësuara në kohë reale. Tani është e lehtë për të pushtuar planin tuaj të tregtimit përmes iPhone / iPad / iPod Touch ose Android.

Gjeni qasje në llogarinë tregtare FXCC në hapat e thjeshtë të 3 - shkarkoni, instaloni dhe hyni në platformën tregtare tregtare duke përdorur kredencialet e llogarisë tuaj FXCC.

Në MT4 celular ju mund të:

  • Lidhu me llogarinë tuaj tregtare nga kudo;
  • Menaxhoni pikat hyrëse dhe dalëse të tregut duke vendosur, modifikuar ose mbyllur tregëtinë;
  • Aplikoni treguesit teknikë të 30;
  • Investoni duke përdorur një platformë më të avancuar.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.