MetaTrader 4 Multi Terminal është pjesë përbërëse e paketës MT4 dhe është krijuar për të lejuar menaxherët e parave dhe tregtarët e Forex për të menaxhuar më shumë llogari Forex tregtare në të njëjtën kohë.

Çdo tregtar i njohur me MT4 do të jetë menjëherë në shtëpi me ndërfaqen e përdoruesit në MT4 Multi Terminal gjithashtu. Kjo ndjek të njëjtat dizajne miqësore dhe përfshin funksionalitete të avancuara që lejojnë trajtimin e ndonjë numri llogarish, marrjen e kuotave për çdo palë të monedhës, vendosjen e një sërë tipash të rendit, si dhe funksionet e avancuara të raportimit dhe historikut të tregtimit.

MetaTrader 4 Multi Terminal Karakteristikat Kryesore:

  • Single-Click, Single-Platform, Llogari të shumëfishta
  • Njëkohësisht tregtia e një numri pothuajse të pakufizuar të llogarive
  • Menaxho llogaritë për Forex tregtare dhe metale të çmuara
  • Menaxhoni veprimtarinë tregtare në kohë reale
  • Vendi i Tregut dhe urdhrat në pritje
  • Mbështetje për mbrojtjen, tregtimin e lajmit dhe scalping


Kërkesat e sistemit:

MetaTrader 4 Multi Terminal kërkon Windows XP, 2003, Vista, 2008 ose 7

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.