hapur Demonstrim Llogaria dhe tregtia
Forex, Spot, Ari dhe Argjendi me FXCC

I pafund Aftësitë tregtare

Ju jeni Një hap larg Nga nje
Llogari e drejtpërdrejtë me FXCC

  • ECN / STP i vërtetë
  • Sigurimi i fondeve
  • Forex, Spot, Ari dhe Argjendi
  • Shumëllojshmëri platformash
  • Mbështetje 24 / 5
  • Asnjë Desk Ballafaqimi
  • Rregulluar & Licencuar
  • Financim i lehtë ose tërheqje

Metodat e pranuara të pagesave

Llogari e hapur tregtare

OSE SHENNUAR ME

Ju jeni gati të hapni një llogari me Central Clearing Ltd
e regjistruar në Vanuatu.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.