Tregtarët #1 Choice
ECN XL Llogaria

  • ZERO Mark up

  • Shkëmbim ZERO

  • ZERO Pagesat e depozitave

  • ZERO Komisionet *

Bëni zgjedhjen e duhur për tregtimin tuaj Forex
investimet dhe tregtia me kosto minimale dhe
maksimal Potencialet.

* Kushtet aplikoni

Shko nga zero në hero

Ndonjë pyetje?

Përfitimet tuaja shtesë të tregtimit

Deri në 1: 300
levave
Nga pips 0.1
përhapet
VPS falas *
& Shërbimi SMS
Qasja e lirë në
Vegla të avancuara të tregtimit
Free Daily teknike
Analizë
minimum
depozito $ 100

Pse të vendosesh për standarde kur mund të kesh
përsosmëri pa pagesë shtesë?

Votuar "Llogaria më e mirë Forex Trading"

nga tregtarët dhe industria profesionale në Mbretërinë e Bashkuar FOREX Awards 2017

Fitimi i çmimit, i cili u votua në mënyrë të pavarur nga vetë tregtarët, është testament i përpjekjeve të vazhdueshme të FXCC për të zhvilluar dhe investuar në ofertat e saj të shitjes me pakicë në dobi të klientëve të saj.

Me tregtarët e llogarisë ECN XL janë duke shijuar një përzierje të nivelit VIP të shërbimit dhe tregtimit me kosto të ulët. Për këtë arsye, FXCC ECN XL Llogaria u bë tregtari #1 zgjedhje.

Ekzekutimi i vërtetë STP / ECN

Sigurimi se të gjitha urdhrat ekzekutohen në një mënyrë vërtet konkurruese dhe transparente

Mundësitë tuaja të tregtimit dhe suksesi i mundshëm rritet automatikisht duke përdorur drejtimin tonë nëpërmjet përpunimit të përmbushjes së porosisë, në një mjedis të ECN (rrjetit elektronik të komunikimit).

Klientët FXCC mund të tregtojnë forex menjëherë, duke përfituar nga transmetimi i drejtpërdrejtë, çmimet më të mirë të ekzekutueshme në treg, me konfirmime të menjëhershme. Nuk ka asnjë tavolinë për të ndërhyrë, nuk ka ri-kuotat.

Nga ZERO në Hero ..

Minimizoni koston tuaj tregtare në zero dhe maksimizoni potencialet tuaja tregtare

ECN XL, i njohur gjithashtu si llogaria ZERO, është një nga llogaritë tregtare me kosto më efektive.

Gëzoni përfitimet dhe filloni tregtimin me përhapje duke filluar nga niveli i ulët i pips 0.0, komisionet zero, zero këmbimet, zero zero dhe zero tarifat e depozitave.

LLOJI I OPEN ECN XL

Zgjidhni Platformën e Drejtë për ju

Gëzoni një gamë të gjerë platformash tregtare të disponueshme për sistemet operative dhe pajisjet - Windows, iOS dhe Android. Rritni tregtimin tuaj me mjete thelbësore analitike dhe vizatimi.

Provoni Platformat Forex Tani

Mos e humbisni Opportunity.
ËSHTË TOTAL FALAS

Ndonjë pyetje?

Gati për t'ju ndihmuar në çdo hap të eksperiencës tuaj tregtare, klientit 24h shumëgjuhësh
mbështetje me Menaxherët e Dedikuar të Llogarive.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.