Zgjidh një nga produktet tona luksoze

Forex
Palët e mëdha tregtare, të vogla dhe ekzotike të monedhës nga pips 0.0.
cryptocurrency
Tregtoni monedhat më të reja në botë: Bitcoin, Litecoin, Ethereum on MT4.
mall
Commodities Tregtisë të tilla si kafe, Sheqeri Londër dhe më shumë.
METAL
Metalet e çmuara të tregtisë si ari, argjendi, platini dhe palladium.
ENERGJISË
Tregtimi i naftës Brent Cash, West Texas dhe Gas Natyror.
TREGUES
Indekset Tregtare në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA, Evropë dhe Azi me përhapje nga pikat 0.5.
Obligacioneve
Obligacionet e Tregtisë si Euro Futurat e Bondit, Mbretëritë e Bashkuar të Futura të Gjata ose SHBA 10yr T-Note Futures.
AKSIONET
Aksionet tregtare të disa kompanive dhe markave më të mëdha dhe më të njohura në botë.

Hapni një Llogari FALAS ECN Sot!

LIVE DEMO
VALUTA

Tregtia Forex është e rrezikshme.
Ju mund të humbni të gjithë kapitalin tuaj të investuar.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.