200% DEPOZITIMI BONUS
Filloni të tregtoni dhe merrni
deri në $ 10,000 + cashback

Shfrytëzo këtë mundësi fantastike për të fituar ekskluzivitet Bonuset
dhe tregtinë e Llogarisë më të mirë tregtare në botë (Llogaria XL)
  • Përhapet ndërbankar

  • Asnjë komision

  • Asnjë këmbim brenda natës

Thjesht hapni llogarinë tuaj, bëni një depozitë dhe merrni
i pabesueshëm 200% bonusi i depozitave deri në $ 10,000 plus
cashback për çdo shumë të tregtuar!

Nëse keni një llogari të drejtpërdrejtë, financoni llogarinë tuaj sot për të kërkuar shpërblimin tuaj!

Kushtet dhe rregullat

Bëni zgjedhjen e duhur TANI

Ndonjë pyetje?

Arsyet 12 plus për të zgjedhur FXCC si broker tuaj tregtare

Profesional
Ekzekutimi i ECN STP
Shërbimet institucionale
për klientin me pakicë
Përhapet ECN
nga 0.1 Pips
Mbrojtja dhe EAs
I lejuar
Pa pagesë të avancuara
Mjete Trading
Pa pagesë VPS dhe SMS
shërbim
Rregulluar & Licencuar
Scalpers Mirë se vjen
Sigurimi i fondeve
Zero Markup
Zero Swap
Komisioni Zero
në llogarinë XL

Një broker në anën tënde

FXCC përpiqet të ofrojë klientë të rinj dhe klientë të rinj ekzistues oferta të ndryshme promovuese. Gjithçka është krijuar me klientin në mendje, duke ndihmuar për të rritur përvojën e tyre tregtare.

tonë misioni origjinal ka mbetur solid; për të ofruar nivele të pashembullt të shërbimit të klientit, mbështetur nga një propozim i thjeshtë, i drejtpërdrejtë, transparent dhe etik i biznesit, duke u mundësuar klientëve tanë që të kenë bazën më të mirë të mundshme, nga e cila mund të bëhen tregtarë të suksesshëm. Përjetoni dallimin FXCC, hapni një llogari tani

Hapni llogarinë time ECN xl

Global Range e opsioneve të financimit me Asnjë pagesë e depozitave

Kombinuar me metodat standarde, tradicionale të financimit; FXCC gjithashtu ofron një paketë të pakrahasueshme opsionesh nga shërbimet globale të sigurta, si: China Union Pay, Netbanx Asia, Skrill, Neteller dhe Boleto, për të përmendur vetëm disa. Të gjitha metodat e transferimit kanë nivele më të larta të protokollit të sigurisë të ngulitur, duke siguruar sigurinë tuaj dhe në mënyrë konfidenciale është e mbrojtur.

DEPOZITA TANI

Mos e humbisni Opportunity.
ËSHTË TOTAL FALAS

Ndonjë pyetje?

Gati për t'ju ndihmuar në çdo hap të eksperiencës tuaj tregtare, klientit 24h shumëgjuhësh
mbështetje me Menaxherët e Dedikuar të Llogarive.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Qendrore Clearing Ltd (www.fxcc.com) është e rregulluar nga Komisioni i Shërbimeve Financiare Vanuatu (VFSC) me numrin e licencës 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2020 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.