Bëni zgjedhjen e duhur TANI

Ndonjë pyetje?

Merrni një Mobile Luksoze Falas Dhe Fitoni Kthim të Interesit Deri në 24%

Përfitoni nga Promovimi ynë i 10-vjetorit, Krijoni një Llogaria XL + dhe fitoni të ardhura shtesë ndërsa qëndroni të sigurt në shtëpi!

Ju mund të fitoni deri në Kthimi i interesit 24% në kapitalin tuaj përveç të gjitha fitimet ju bëni nga tuaj veprimtaritë tregtare.

Dhe për t'ju mbajtur gjithmonë të lidhur, ne po japim një FALAS celular luksoz për Klientët tanë menjëherë pas aktivizimit të llogarisë së tyre XL +. Nëse preferoni mollë or Samsung, ju mund të zgjidhni pajisjen tuaj të preferuar sipas dëshirës suaj!

Mos prisni një minutë tjetër! Filloni të fitoni kthime shtesë sot!

HAPI MY XL + LLOGARI TANI

Klient ekzistues? Identifikohu këtu

Llogaria XL + është në dispozicion për depozitat në dollarin amerikan të bëra me tela bankare. Lexoni termat dhe kushtet e plota

Arsyet 12 plus për të zgjedhur FXCC si broker tuaj tregtare

Profesional
Ekzekutimi i ECN STP
Shërbimet institucionale
për klientin me pakicë
Përhapet ECN
nga 0.1 Pips
Mbrojtja dhe EAs
I lejuar
Pa pagesë të avancuara
Mjete Trading
Pa pagesë VPS dhe SMS
shërbim
Rregulluar & Licencuar
Scalpers Mirë se vjen
Sigurimi i fondeve
Zero Markup
Zero Swap
Komisioni Zero
në llogarinë XL

Një broker në anën tënde

FXCC përpiqet të ofrojë klientë të rinj dhe klientë të rinj ekzistues oferta të ndryshme promovuese. Gjithçka është krijuar me klientin në mendje, duke ndihmuar për të rritur përvojën e tyre tregtare.

Linku misioni origjinal ka mbetur solid; për të ofruar nivele të pashembullt të shërbimit të klientit, mbështetur nga një propozim i thjeshtë, i drejtpërdrejtë, transparent dhe etik i biznesit, duke u mundësuar klientëve tanë që të kenë bazën më të mirë të mundshme, nga e cila mund të bëhen tregtarë të suksesshëm. Përjetoni dallimin FXCC, hapni një llogari tani

Hapni llogarinë time xl +

Global Range e opsioneve të financimit me Asnjë pagesë e depozitave

Kombinuar me metodat standarde, tradicionale të financimit; FXCC gjithashtu ofron një paketë të pakrahasueshme opsionesh nga shërbimet globale të sigurta, si: China Union Pay, Netbanx Asia, Skrill, Neteller dhe Boleto, për të përmendur vetëm disa. Të gjitha metodat e transferimit kanë nivele më të larta të protokollit të sigurisë të ngulitur, duke siguruar sigurinë tuaj dhe në mënyrë konfidenciale është e mbrojtur.

DEPOZITA TANI

Mos e humbisni Opportunity.
ËSHTË TOTAL FALAS

Ndonjë pyetje?

Gati për t'ju ndihmuar në çdo hap të eksperiencës tuaj tregtare, klientit 24h shumëgjuhësh
mbështetje me Menaxherët e Dedikuar të Llogarive.

Markë FXCC është një markë ndërkombëtare që është e autorizuar dhe e rregulluar në juridiksione të ndryshme dhe është e angazhuar t'ju ofrojë përvojën më të mirë të mundshme tregtare.

FX Central Clearing Ltd (www.fxcc.com/eu) rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) me numrin e licencës CIF 121 / 10.

Central Clearing Ltd (www.fxcc.com & www.fxcc.net) është regjistruar në bazë të Aktit Ndërkombëtar të Kompanisë [CAP 222] të Republikës së Vanuatu me numër regjistrimi 14576.

RREZIKIMI I RREZIKUT: Tregtia në Forex dhe Kontratat për Diferencat (CFDs), të cilat janë produkte të leveraged, është shumë spekulative dhe përfshin rrezik të konsiderueshëm humbjeje. Është e mundur të humbni të gjithë kapitalin fillestar të investuar. Prandaj, Forex dhe CFDs mund të mos jenë të përshtatshme për të gjithë investitorët. Vetëm investoni me paratë që ju mund të përballoni për të humbur. Pra, ju lutemi sigurohuni që ta kuptoni plotësisht rreziqet e përfshira. Kërkoni këshilla të pavarura nëse është e nevojshme.

FXCC nuk ofron shërbime për banorët dhe / ose qytetarët e Shteteve të Bashkuara.

Copyright © 2021 FXCC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.